Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań 3:1. Zdjęcia

W meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał sześciokrotnego triumfatora Ligi Mistrzów Zenit Kazań 3:1 i zapewnił sobie awans do najlepszej ósemki rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie!

Zobacz
2020-02-13 4679 Autor: Dominik Gajda
JKH zdobywa Puchar Wyszehradzki!

Drużyna JKH GKS Jastrzębie zdobył zremisowała w czwartkowy wieczór na Jastorze z wicemistrzem Słowacji HK Nitra 2:2 (0:0, 1:2, 1:0), dzięki czemu utrzymała wypracowaną przed tygodniem przewagę i tym samym wywalczyła Puchar Wyszehradzki!

Zobacz
2020-01-17 3871 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk 2:3

W ćwierćfinale Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel uległ 2:3 Treflowi Gdańsk i to nasi rywale awansowali do turnieju finałowego tych rozgrywek.

Zobacz
2020-01-16 3629 Autor: Dominik Gajda
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 7:3

W pierwszym spotkaniu w 2020 roku nasz zespół pewnie pokonał na Jastorze Zagłębie Sosnowiec 7:3 (1:1, 4:1, 2:1). Kibice zobaczyli aż dziesięć goli, co było efektem dość "radosnej" gry w defensywie po obu stronach. Warto dodać, że przed spotkaniem nasi hokeiści zaprezentowali licznie przybyłym na mecz fanom zdobyty w sobotę Puchar Polski.

Zobacz
2020-01-04 2994 Autor: Dominik Gajda
Noworoczne morsowanie w Zdroju

W Jastrzębiu nie brakuje wytrwałych foczek i morsów, którzy pierwszego dnia 2020 r. dzielnie stawili się na basenie w Zdroju, by powitać Nowy Rok.

Zobacz
2020-01-02 3868 Autor: Klub Szare Morsy
Jastrzębski Węgiel – VC Greenyard Maaseik 3:0

W rozegrany meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 belgijski VC Greenyard Maaseik i objął prowadzenie w grupie C.

Zobacz
2019-12-20 2647 Autor: JW / Magdalena Kowolik, Arkadiusz Kogut
JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 14:0

W piątkowy wieczór JKH pokonał na Jastorze Naprzód Janów aż 14:0 (2:0, 4:0, 8:0).

Zobacz
2019-12-15 3112 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice 3:2

W meczu 10. Kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał 3:2 GKS Katowice.

Zobacz
2019-12-15 2493 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Halkbank Ankara 3:0

W meczu 2. Kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał Halkbank Ankara 3:0.

Zobacz
2019-12-12 2715 Autor: JW / Magdalena Kowolik
Bieg Cukierkowy w Jastrzębiu

Niemal 300 uczestników wzięło udział w II Biegu Cukierkowym w Jastrzębiu-Zdroju w niedzielne (8 grudnia) popołudnie. Na trasie 5 km najlepsi okazali się Roman Rajwa, Paweł Kunina i Rafał Zieliński. Pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet zdobyła Roksana Orzyszek. Poza samym biegiem przeprowadzono charytatywną licytację dla chorej na raka Natalii Bober. Podczas imprezy nie zabrakło słodkości i morsowania z klubem Szare Morsy.